Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PRODUSE DE PATISERIE GR.24
- Număr anunț
- DA21798150
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SFANTA MARIA (CUI 29115394)
- Furnizor / câștigător
- N&D GROUP SRL (CUI 16351768)
- Cod CPV
- 15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.703,60 RON
- Valoare finală
- 2.703,60 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 12:02
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.11.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.