Acasă · Licitații
· Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Prosop hartie rola
- Număr anunț
- DA21792086
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- OTI DISTRIBUTION CLUJ SRL (CUI RO21647078)
- Cod CPV
- 33760000-5 · Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 85,80 RON
- Valoare finală
- 85,80 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 08:54
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.11.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.