Ofertă refuzată Cumpărare directă

servicii de consultanta pentru implementare OSGG 600/2018

Număr anunț
DA21790371
Autoritate contractantă
GRADINITA P.P. "SF. SAVA (CUI 32216429)
Furnizor / câștigător
CABINET AVOCAT AXINTE ROXANA PAULA (CUI 27909518)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare finală
6.000 RON
Data publicării
19.11.2018 16:29
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
25.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.