Ofertă refuzată Cumpărare directă

71241000-9 Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)

Număr anunț
DA21775539
Autoritate contractantă
Comuna Lapus (Consiliul local Lapus) (CUI 3627218)
Furnizor / câștigător
THEIA SOLUTIONS SRL (CUI 35676472)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.110,95 RON
Valoare finală
2.120 RON
Data publicării
16.11.2018 16:58
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
25.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.