Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE VERIFICARE STINGATOARE

Număr anunț
DA22380465
Autoritate contractantă
CRESA MUNICIPALA GHEORGHENI (CUI 14274553)
Furnizor / câștigător
DEPISTO STAR SRL (CUI RO13651760)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60 RON
Valoare atribuită
60 RON
Data publicării
11.02.2019 13:02
Termen limită
16.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 13:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60 RON

din 60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.