Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Memorie USB 3.0 32Gb
- Număr anunț
- DA22519614
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Arad (CUI 3519941)
- Furnizor / câștigător
- MCL SISTEM SRL (CUI RO11513427)
- Cod CPV
- 30234500-3 · Suporturi de stocare cu memorie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100,84 RON
- Valoare atribuită
- 100,84 RON
- Data publicării
- 04.03.2019 09:57
- Termen limită
- 09.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.03.2019 14:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
100,84 RON
din 100,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro