Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE SERVICII VERIFICARE PERIODICA HIDRANTI EXTERIORI

Număr anunț
DA22377475
Autoritate contractantă
Comuna Baltatesti (Primaria Baltatesti) (CUI 2614120)
Furnizor / câștigător
FALSTING SRL (CUI RO13264934)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.845 RON
Valoare atribuită
1.845 RON
Data publicării
11.02.2019 10:49
Termen limită
16.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 12:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.845 RON

din 1.845 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.