Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dosar carton cu sina rezistanta si lunga , A4, 230g/mp, alb
- Număr anunț
- DA21449849
- Autoritate contractantă
- APIA -CENTRUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 20822596)
- Furnizor / câștigător
- INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
- Cod CPV
- 22852000-7 · Dosare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 157,50 RON
- Valoare atribuită
- 157,50 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 13:41
- Termen limită
- 16.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.10.2018 13:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
157,50 RON
din 157,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro