Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifuntional laser monocrom Xerox WorkCentre 3225, ADF, Wireless, A4

Număr anunț
DA22376152
Autoritate contractantă
ORASUL NEGRESTI (CUI 13407333)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
786,27 RON
Valoare atribuită
786,27 RON
Data publicării
11.02.2019 09:58
Termen limită
16.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 10:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

786,27 RON

din 786,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.