Ofertă acceptată Cumpărare directă

Convector electric de perete Tesy

Număr anunț
DA21847433
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I - VIII NR. 1 TIBERIU CRUDU TUDORA (CUI 14253941)
Furnizor / câștigător
SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
Cod CPV
39710000-2 · Aparate electrice de uz casnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.334 RON
Valoare atribuită
2.334 RON
Data publicării
23.11.2018 20:04
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 07:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.334 RON

din 2.334 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.