Ofertă acceptată Cumpărare directă

Abonament utilizare licenta Program de devize Intelsoft Deviz Profesional 2011

Număr anunț
DA21843074
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA BANAT (CUI RO23886284)
Furnizor / câștigător
INTERSOFT START SOLUTIONS SRL (CUI RO33322231)
Cod CPV
48411000-2 · Pachete software de gestionare a investitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.800 RON
Valoare atribuită
12.800 RON
Data publicării
23.11.2018 12:45
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 07:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.800 RON

din 12.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.