Ofertă acceptată Cumpărare directă

Grupuri electrogene cu motor cu aprindere prin scanteie

Număr anunț
DA21840756
Autoritate contractantă
Comuna Tirnava (Primaria Tirnava) (CUI 4406029)
Furnizor / câștigător
TEHNO CENTER INT SRL (CUI 16942160)
Cod CPV
31121200-2 · Grupuri electrogene cu motor cu aprindere prin scanteie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.336,13 RON
Valoare atribuită
5.336,13 RON
Data publicării
23.11.2018 11:33
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 07:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.336,13 RON

din 5.336,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.