Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS TONER BLACK ORIGINAL OEM NR.312X CF380X 4.400 PAG. HP LASERJET PRO M476NW

Număr anunț
DA21846995
Autoritate contractantă
Centrul Judetean de Resurse si Asistenta Educationala Iasi (CUI 27683355)
Furnizor / câștigător
SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
294,75 RON
Valoare atribuită
294,75 RON
Data publicării
23.11.2018 16:05
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 08:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

294,75 RON

din 294,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.