Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,3% sub estimat
Servicii asigurare dirigentie santier
- Număr anunț
- DA21840834
- Autoritate contractantă
- COMUNA POIENARII BURCHII (CUI 2843647)
- Furnizor / câștigător
- SC TOTAL PROJECT DEVELOPMENT BULDING SRL (CUI 34209851)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.458 RON
- Valoare atribuită
- 2.450 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 23.11.2018 11:36
- Termen limită
- 28.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.11.2018 08:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.450 RON
din 2.458 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 8 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.