Ofertă acceptată Cumpărare directă

Schimb anvelope A10227 ;A 2358 ;A13157 ;A43859 si ITP A10227- UM 01630 ARCUS

Număr anunț
DA21848664
Autoritate contractantă
U.M.01545 (CUI 4523223)
Furnizor / câștigător
NEXXON SRL (CUI 8509728)
Cod CPV
50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
416,77 RON
Valoare atribuită
416,77 RON
Data publicării
26.11.2018 08:22
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 08:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

416,77 RON

din 416,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.