Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mentenanta CCTV

Număr anunț
DA22523386
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Kollo Miklos (CUI 12841236)
Furnizor / câștigător
DEPISTO STAR SRL (CUI RO13651760)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.392,40 RON
Valoare atribuită
2.392,40 RON
Data publicării
04.03.2019 12:24
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.392,40 RON

din 2.392,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.