Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie lucrari de defrisare si scaficare a terenului

Număr anunț
DA21844207
Autoritate contractantă
STATIUNEA DE CERCETARE-DEZVOLTARE AGRICOLA TULCEA (CUI RO2375759)
Furnizor / câștigător
AGRI VITIS TRADITION S.R.L. (CUI RO25989103)
Cod CPV
77100000-1 · Servicii pentru agricultura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
123.640 RON
Valoare atribuită
123.640 RON
Data publicării
23.11.2018 13:25
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 08:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

123.640 RON

din 123.640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.