Ofertă acceptată Cumpărare directă

Toaletare si transport compost 12 arbori

Număr anunț
DA21845498
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01895 Bucuresti (CUI 4433996)
Furnizor / câștigător
CHIC FARM SRL (CUI RO25370637)
Cod CPV
45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.151,26 RON
Valoare atribuită
8.151,26 RON
Data publicării
23.11.2018 14:15
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 08:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.151,26 RON

din 8.151,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.