Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Multifunctionala Laser Color HP LaserJet Pro MFP M477fdn
- Număr anunț
- DA22521176
- Autoritate contractantă
- Colegiul Tehnic "Ioan C. Stefanescu" Iasi (CUI 4701096)
- Furnizor / câștigător
- P.F.A. BONCOTA FLORENTINA (CUI 36821201)
- Cod CPV
- 30232000-4 · Echipament periferic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.418 RON
- Valoare atribuită
- 2.418 RON
- Data publicării
- 04.03.2019 11:02
- Termen limită
- 09.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.03.2019 14:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.418 RON
din 2.418 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro