Ofertă acceptată Cumpărare directă

MONTAJ GHIRLANDE LUMINOASE PENTRU POMUL DE CRACIUN

Număr anunț
DA21828548
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA MARE PRAVAT (PRIMARIA VALEA MARE PRAVAT) (CUI 5010196)
Furnizor / câștigător
PET ELECTRIC GLOBAL SP SRL (CUI RO26541611)
Cod CPV
31522000-1 · Ghirlande luminoase pentru pomul de Craciun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.754,42 RON
Valoare atribuită
16.754,42 RON
Data publicării
22.11.2018 12:48
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 08:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.754,42 RON

din 16.754,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.