Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipamente joaca copii si mobilier urban

Număr anunț
DA21826844
Autoritate contractantă
Comuna Ceatalchioi (Primaria Com Ceatalchioi) (CUI 4508746)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
Cod CPV
37535250-4 · Balansoare pentru terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.260 RON
Valoare atribuită
12.260 RON
Data publicării
22.11.2018 11:49
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 08:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.260 RON

din 12.260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.