Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet suport motor Nissan

Număr anunț
DA21847348
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN BOTOSANI (CUI 9067845)
Furnizor / câștigător
AUTO ALBINA S.R.L. (CUI RO30376679)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
174,78 RON
Valoare atribuită
174,78 RON
Data publicării
23.11.2018 18:24
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 08:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

174,78 RON

din 174,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.