Ofertă acceptată Cumpărare directă

legume fructe 1

Număr anunț
DA21858290
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ (CUI 5360914)
Furnizor / câștigător
RUBINRO COM SERV SRL (CUI RO5773783)
Cod CPV
03220000-9 · Legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
372,41 RON
Valoare atribuită
372,41 RON
Data publicării
26.11.2018 13:22
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 15:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

372,41 RON

din 372,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.