Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet seminte si materiale saditor anuale

Număr anunț
DA21851744
Autoritate contractantă
R4245178 MUNICIPIUL TOPLITA
Furnizor / câștigător
HORTIGALA SRL (CUI RO17779623)
Cod CPV
03121100-6 · Plante vii, bulbi, radacini, butasi si altoaie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.271,96 RON
Valoare atribuită
2.271,96 RON
Data publicării
26.11.2018 10:17
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 13:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.271,96 RON

din 2.271,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.