Ofertă acceptată Cumpărare directă

BALSAM DE RUFE COCOLINO LA 2L

Număr anunț
DA21850287
Autoritate contractantă
CRESA NR 39 MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 31619555)
Furnizor / câștigător
YTOLIF SRL (CUI RO32981420)
Cod CPV
03421000-7 · Balsamuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
683,70 RON
Valoare atribuită
683,70 RON
Data publicării
26.11.2018 09:33
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 11:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

683,70 RON

din 683,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.