Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie Burete curatat electrozi cauter
- Număr anunț
- DA22524353
- Autoritate contractantă
- Institutul Regional de Oncologie Iasi (CUI 29067408)
- Furnizor / câștigător
- MEDICAL CORP SRL (CUI RO10770287)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 165 RON
- Valoare atribuită
- 165 RON
- Data publicării
- 04.03.2019 13:03
- Termen limită
- 09.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.03.2019 13:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
165 RON
din 165 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro