Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,0% sub estimat
PACHET 573-2019
- Număr anunț
- DA22523127
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Vasile Alecsandri" din Bacau (CUI 4278094)
- Furnizor / câștigător
- CHEMICAL COMPANY SA (CUI RO5945730)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.464 RON
- Valoare atribuită
- 2.414 RON 2,0% sub estimat
- Data publicării
- 04.03.2019 12:13
- Termen limită
- 09.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.03.2019 12:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.414 RON
din 2.464 RON estimat
2,0%
Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.