Ofertă acceptată Cumpărare directă

nurofen express 400mg cps x 10

Număr anunț
DA22523036
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI IALOMITA (CUI 9670462)
Furnizor / câștigător
FARMACIA DIANA ALEXANDRU SRL (CUI RO2074292)
Cod CPV
33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33,94 RON
Valoare atribuită
33,94 RON
Data publicării
04.03.2019 12:09
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 12:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33,94 RON

din 33,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.