Ofertă acceptată
Cumpărare directă
IPRATROPIU/SALBUTAMOL 0.5 MG/2.5MG 12PL X 5FI CIPLA
- Număr anunț
- DA22520710
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pneumoftiziologie Aiud (CUI 4331066)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 669,50 RON
- Valoare atribuită
- 669,50 RON
- Data publicării
- 04.03.2019 10:44
- Termen limită
- 09.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.03.2019 12:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
669,50 RON
din 669,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro