Ofertă acceptată Cumpărare directă

IPRATROPIU/SALBUTAMOL 0.5 MG/2.5MG 12PL X 5FI CIPLA

Număr anunț
DA22519676
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Dej (CUI 4305997)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
267,80 RON
Valoare atribuită
267,80 RON
Data publicării
04.03.2019 10:00
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 12:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

267,80 RON

din 267,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.