Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie linie electrica

Număr anunț
DA21855883
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC GRADINA ZOOLOGICA (CUI 17298786)
Furnizor / câștigător
ELECTRO-CON IMPEX SRL (CUI RO15673447)
Cod CPV
45231400-9 · Lucrari de constructii de linii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.753 RON
Valoare atribuită
23.753 RON
Data publicării
26.11.2018 12:12
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 14:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.753 RON

din 23.753 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.