Ofertă refuzată Cumpărare directă

CORNEREGEL GEL OFT. X 10G

Număr anunț
DA22379120
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33662100-9 · Medicamente pentru oftalmologie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41,70 RON
Valoare finală
42 RON
Data publicării
11.02.2019 11:59
Termen limită
16.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 12:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.