Ofertă acceptată Cumpărare directă

Saci / pungi autoclavabile, 30x60cm DELTALAB - OFERTA SPECIALA

Număr anunț
DA21853121
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE VIRUSOLOGIE STEFAN S. NICOLAU (CUI 4221209)
Furnizor / câștigător
PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L. (CUI RO12036920)
Cod CPV
33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35,60 RON
Valoare atribuită
35,60 RON
Data publicării
26.11.2018 10:56
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 11:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35,60 RON

din 35,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.