Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 23,1% sub estimat
REACTIVI
- Număr anunț
- DA22517284
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL BRAD (CUI 4944672)
- Furnizor / câștigător
- BIVARIA GRUP SRL (CUI RO13833576)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.267 RON
- Valoare atribuită
- 4.050 RON 23,1% sub estimat
- Data publicării
- 02.03.2019 07:53
- Termen limită
- 09.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.03.2019 10:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.050 RON
din 5.267 RON estimat
23,1%
Adjudecat la 76,9% din estimat · economie 1.217 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.