Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ALGOCALMIN 1G/2ML 5FI X 2ML (METAMIZOLUM NATRICUM)
- Număr anunț
- DA22516331
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC JIBOU DR. TRAIAN HERTA (CUI 4494934)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33661700-8 · Alte medicamente pentru sistemul nervos (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.090 RON
- Valoare atribuită
- 6.090 RON
- Data publicării
- 01.03.2019 14:16
- Termen limită
- 06.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.03.2019 10:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.090 RON
din 6.090 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro