Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Seringi, ace, fesi, branule, prefuzoare, vata si comprese
- Număr anunț
- DA21849188
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
- Cod CPV
- 33141320-9 · Ace medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 789,10 RON
- Valoare atribuită
- 789,10 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 08:53
- Termen limită
- 01.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.11.2018 12:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
789,10 RON
din 789,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro