Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem IT MYRIA Live V53, Intel® Core™ i3-7100 3.9GHz, 4GB, 1TB, Intel® HD Graphics 630, Linux

Număr anunț
DA21848991
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DURNESTI (CUI 16041520)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.176,91 RON
Valoare atribuită
4.176,91 RON
Data publicării
26.11.2018 08:44
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 09:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.176,91 RON

din 4.176,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.