Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție echipamente individuale de protecție pentru sezonul iarnă

Număr anunț
DA21846543
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Administrare a Sistemului de Management Integrat al Deseurilor în judetul Neamt (CUI 34279741)
Furnizor / câștigător
AVA STING SRL (CUI 16659548)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.013,63 RON
Valoare atribuită
6.013,63 RON
Data publicării
23.11.2018 15:13
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 09:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.013,63 RON

din 6.013,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.