Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Innohep 10000UI anti-XA/mI*10ser.pre*0.35ml (TINZAPARINUM)-184729956
- Număr anunț
- DA22372181
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUNA VESTIRE GALATI (CUI 3264481)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.789,76 RON
- Valoare atribuită
- 1.789,76 RON
- Data publicării
- 08.02.2019 13:19
- Termen limită
- 16.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.02.2019 12:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.789,76 RON
din 1.789,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro