Ofertă acceptată
Cumpărare directă
antibiotice
- Număr anunț
- DA22371238
- Autoritate contractantă
- SPITALUL " N.N.SAVEANU " VIDRA (CUI 4447401)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI RO13591928)
- Cod CPV
- 33651000-8 · Antiinfectioase generale pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.059,50 RON
- Valoare atribuită
- 4.059,50 RON
- Data publicării
- 08.02.2019 12:20
- Termen limită
- 16.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.02.2019 10:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.059,50 RON
din 4.059,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro