Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,2% sub estimat
MODERNIZARE STRADA HODIS
- Număr anunț
- DA21830327
- Autoritate contractantă
- COMUNA HOLOD (CUI 5398374)
- Furnizor / câștigător
- DRUMURI BIHOR SA (CUI RO10980670)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 449.255,87 RON
- Valoare atribuită
- 448.524,91 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 22.11.2018 13:51
- Termen limită
- 28.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.11.2018 09:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
448.524,91 RON
din 449.255,87 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 730,96 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.