Ofertă refuzată Cumpărare directă

ASPATOFORT sol.inj.10 ml X10 fiole

Număr anunț
DA22363904
Autoritate contractantă
SPITAL GENERAL C.F. SIMERIA (CUI 4375160)
Furnizor / câștigător
BIOEEL (CUI RO1199107)
Cod CPV
33621000-9 · Medicamente pentru sange si pentru organele hematopoietice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.300 RON
Valoare finală
2.300 RON
Data publicării
07.02.2019 13:19
Data finalizării
11.02.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.