Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE SCOALA GAROAFA

Număr anunț
DA21811219
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GAROAFA (CUI 18991194)
Furnizor / câștigător
PFA DR. SOANA GHEORGHE-MEDIC MEDICINA MUNCII (CUI 22607888)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
950 RON
Valoare atribuită
1.900 RON
Data publicării
21.11.2018 11:11
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.900 RON

din 950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.