Ofertă acceptată Cumpărare directă

BARA OTEL 16MM 12METRI LINIARI

Număr anunț
DA21806663
Autoritate contractantă
BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
Furnizor / câștigător
URSU CONSTRUCT 2005 SRL (CUI RO17962824)
Cod CPV
14711000-8 · Fier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50,68 RON
Valoare atribuită
50,68 RON
Data publicării
21.11.2018 08:16
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50,68 RON

din 50,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.