Ofertă acceptată Cumpărare directă

Contract de achizitie servicii de hosting și mentenanță site web

Număr anunț
DA21811512
Autoritate contractantă
STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE AGRICOLA SECUIENI (CUI RO2008426)
Furnizor / câștigător
DEVOPS PROFESSIONAL SERVICES S.R.L. (CUI 39161517)
Cod CPV
72415000-2 · Servicii de gazduire pentru operarea de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.596 RON
Valoare atribuită
1.596 RON
Data publicării
21.11.2018 11:19
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 09:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.596 RON

din 1.596 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.