Ofertă acceptată
Cumpărare directă
carnati carniprod ambalati punga
- Număr anunț
- DA21854959
- Autoritate contractantă
- SPITALUL TICHILESTI (CUI 4793871)
- Furnizor / câștigător
- FRAHER DISTRIBUTION SRL (CUI RO24366816)
- Cod CPV
- 15131130-5 · Carnati (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 542,39 RON
- Valoare atribuită
- 542,39 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 11:47
- Termen limită
- 01.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.11.2018 12:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
542,39 RON
din 542,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro