Ofertă acceptată Cumpărare directă

Feliator

Număr anunț
DA21847402
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
42215120-3 · Masini de taiat mezeluri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
478,91 RON
Valoare atribuită
478,91 RON
Data publicării
23.11.2018 19:45
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 16:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

478,91 RON

din 478,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.