Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de administrare imobile
- Număr anunț
- DA22500726
- Autoritate contractantă
- Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
- Furnizor / câștigător
- SALINA 2004 SRL (CUI RO16664080)
- Cod CPV
- 98341130-5 · Servicii de administrare de imobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.800 RON
- Valoare atribuită
- 28.800 RON
- Data publicării
- 28.02.2019 08:57
- Termen limită
- 05.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.03.2019 10:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
28.800 RON
din 28.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro