Ofertă acceptată Cumpărare directă

Crenvursti de vita si porc, Crenvursti de vita si porcc,

Număr anunț
DA21823666
Autoritate contractantă
LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS (CUI 4820240)
Furnizor / câștigător
TRANSILVAN BIOCARM SRL (CUI RO37833425)
Cod CPV
15131120-2 · Salamuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
153,40 RON
Valoare atribuită
153,40 RON
Data publicării
22.11.2018 10:02
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 12:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

153,40 RON

din 153,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.