Ofertă acceptată Cumpărare directă

Garou automat

Număr anunț
DA22518406
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC STEI (CUI 5120377)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI RO23801784)
Cod CPV
39563500-1 · Articole textile de uz tehnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
270 RON
Valoare atribuită
270 RON
Data publicării
04.03.2019 08:58
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 09:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

270 RON

din 270 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.